Darmowa dostawa od 50,00 zł

Narciarskie

( ilość produktów: 3 )

Wybierając się na stok narciarki, trzeba być odpowiednio przygotowanym. Podstawą są dobre buty, kask i kurtka narciarska. Nawet osoby, które na nartach jeżdżą rzadko, nie powinny wybierać się w góry bez specjalnej odzieży. Ze względu na panujące na stoku warunki trzeba być gotowym na silniejsze wiatry niż te, z którymi mamy do czynienia na co dzień, a także na inną temperaturę. Kurtki narciarskie damskie Salewa zapewniają zabezpieczenie, a oprócz tego są niezwykle wygodne. Doskonale przylegają do ciała, jednocześnie pozwalają na założenie pod nie dodatkowej warstwy ubrań. To bardzo ważna cecha kurtki narciarskiej, która najczęściej noszona jest w sytuacjach, w których warunki pogodowe mogą ulegać gwałtownym zmianom.

Kurtki narciarskie damskie gotowe na każdy podmuch

W górach panują zupełnie inne warunki niż na nizinach. Z tego względu przygotowanie się na wyprawę musi być inne. Idąc z zamiarem jazdy na nartach, trzeba pamiętać, żeby oprócz pogody wziąć pod uwagę prędkość, jaką możemy osiągać. Przy szybkiej jeździe jest chłodniej i odczuwa się mocniejsze podmuchy. Mając tego świadomość, oferujemy Państwu kurtki narciarskie damskie, które zapewniają ochronę przed zimnem. Posiadają wysoki kołnierz osłaniający szyję i długie rękawy, które można podwinąć, jeśli będzie taka potrzeba. Mają one bowiem gwarantować ciepło, ale nie przeszkadzać w jeździe. Wykorzystanie technologii Wind Resistant sprawia, że nasze kurtki na całej powierzchni są wiatroszczelne.

Doskonałej jakości kurtki narciarskie damskie

Kurtki narciarskie mają przed sobą wiele wyzwań, w związku z czym muszą być wytrzymałe. W Salewa oferujemy Państwu produkty z wysokiej jakości materiałów, w których stosowane są technologie czyniące z nich odzież idealną do górskich wędrówek i uprawiania sportów zimowych. Kurtki narciarskie damskie są stworzone z myślą o wszystkich Paniach, chcących wyjechać w góry: zarówno profesjonalistek, jak i amatorek. Wiemy, że w górach zdarzają się różne sytuacje. Upadki czy kontakt z gałęziami nie jest niczym nadzwyczajnym. Z tego też względu nasze kurtki narciarskie są wykonane z innowacyjnych materiałów, które przetrwają wiele otarć. Mogą więc nosić je nawet osoby, które chcą uprawiać w górach sporty ekstremalne.

Kurtki narciarskie - wygoda przede wszystkim

Chodzenie po górach różni się od spacerów po równym terenie. Z tego powodu potrzebne jest specjalne okrycie wierzchnie. Warto postawić na kurtki narciarskie damskie Salewa. Dostępne są w pełnym zakresie rozmiarów. Ze względu, że idealnie przylegają do ciała, poruszanie się w nich jest w pełni komfortowe. Kurtki narciarskie mają dostosowaną długość, dzięki której dolne partie torsu są chronione przed wiatrem. Nie są przy tym zbyt długie, aby nie przeszkadzać w chodzeniu. Fakt, że łączą w sobie tak wiele ważnych cech, sprawia, że kurtki narciarskie damskie z naszej oferty są pożądane przez szerokie grono klientek. Każda z pań może mieć wybrany model, składając zamówienie przez nasz sklep internetowy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 706 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-26
Ok
2024-03-10
Bezproblemowa transakcja. Szybka dostawa.
pixel