Darmowa dostawa od 50,00 zł

Rękawiczki

( ilość produktów: 3 )

Zaraz po głowie, to dłonie i stopy najszybciej się wychładzają. Warto zatem zadbać nie tylko o ciepłą czapkę, ale także buty i rękawiczki. Ten ostatni element garderoby znajdą Państwo w poniższej kategorii. Oferowane przez nas rękawiczki Salewa dbają o komfort cieplny podczas górskich wędrówek i wspinaczek w niskich temperaturach. Takie rękawiczki muszą spełniać nieco inne funkcje, niż te, które nosimy na co dzień, do pracy w zimowych miesiącach. Z tego względu oferowane przez nas rękawiczki powstały w oparciu o nowoczesne technologie, które zwiększają ich funkcjonalność. Jedną z nich jest technologia Polartec Power Shield, która doskonale ogrzewa ręce, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Rękawice są także wodo i wiatroszczelne, dzięki czemu sprawdzają się w ekstremalnych warunkach pogodowych. Rękawiczki zimowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczały ruchów i umożliwiały swobodne chwytanie, asekurację, wiązanie węzłów czy zakładanie Abałakowów.

Trwałe, skórzane rękawiczki

Jeśli szukają Państwo akcesoriów na wspinaczki lodowcowe to polecamy rękawiczki Salewa z ociepliną Powerfill i wnętrzem z polarowego Polarlite, które skutecznie chronią ręce przed chłodem, jednocześnie zapewniając doskonałą trwałość i odporność na uszkodzenia. Proponujemy Państwu także skórzane rękawiczki z wewnętrzną izolacją z wełny alpejskiej, które przeznaczone są do zimowego alpinizmu i wspinaczki lodowej. Niemniej jednak oferujemy również rękawiczki z nieco cieńszych materiałów, które sprawdzą się podczas jesiennych spacerów po polskich górach, skutecznie chroniąc przed wiatrem i otarciami na dłoniach od chwytania liny lub skał. 

Dlaczego warto zainwestować w rękawiczki Salewa?

Wbrew pozorom rękawice przydatne są nie tylko podczas zimy. W wysokich górach panują zupełnie inne warunki, dlatego odpowiednie rękawice są niezbędne o każdej porze roku. Ich zadaniem jest nie tylko ochrona dłoni przed ujemnymi temperaturami, ale także przed wiatrem, deszczem i otarciami. Rękawiczki Salewa poprawiają chwyt i osłaniają dłonie, co jest konieczne podczas wspinaczek na skalistym terenie oraz w sytuacji, kiedy konieczna jest asekuracja z użyciem liny. Zachęcamy zatem Państwa do zaopatrzenia się w niezbędne rękawice skórzane, zimowe i nie tylko, a także inne akcesoria w sklepie Salewa. Oferujemy m.in. obuwie, odzież, sprzęty narciarskie, skitourowe, turystyczne, a także plecaki lub oświetlenie. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 706 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-14
Transakcja przebiegła wzorcowo!
2024-02-01
Perfekcyjnie
pixel