Wyprawy wspinaczkowe
witamy 2021-09-28
Wspinaczka górska
Wstecz


Dodano dnia:
2018-04-15

Nauka wspinania. Jak zacząć?

Poradniki

Przygodę ze wspinaniem najlepiej zacząć od uprawiania wspinaczki skałkowej, która jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla osób preferujących aktywny wypoczynek.

Wspinaczka skałkowa to sport zaliczany do ekstremalnych, ale dzięki odpowiedniemu wyszkoleniu i przy zachowaniu minimum rozsądku można uprawiać go w sposób stosunkowo bezpieczny.

Oferujemy Państwu kilka rodzajów kursów wspinaczkowych dostosowanych stopniem zaawansowania do Waszych umiejętności. Wspinamy się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i głównie tam prowadzimy nasze zajęcia z nauki wspinaczki skalnej – zapraszamy na:

kurs wspinaczki skalnej z górną asekuracją

Doskonała forma nauki wspinania dla osób, które chcą sprawdzić swoje możliwości, spędzić miło czas - po prostu bezpiecznie się powspinać. 

   

kurs wspinaczki skalnej na drogach ubezpieczonych

Proponowany dla adeptów wspinaczki sportowej; tutaj nauczysz się stosować techniki wspinania i asekuracji - zdobędziesz podstawową wiedzę i umiejętności.

 

  

podstawowy kurs wspinaczki skalnej

Polecany dla osób pragnących poszerzyć posiadane umiejętności o najnowsze techniki wspinaczkowe przydatne nie tylko w skałkach, ale także stanowiące solidną podstawę do rozpoczęcia nauki wspinania np. w Tatrach.

 

 

&

kurs wspinaczki z górną asekuracją na sztucznej ścianie

Bez względu na pogodę i porę roku naukę wspinania możemy rozpocząć na sztucznej ścianie. 2. dniowe zajęcia sobotnio/niedzielne bądź w wybranych przez Was dniach odbywają się w Centrum Sportowym "SCOUT" w Częstochowie na sztucznej ścianie wspinaczkowej. Realizujemy pełny program kursu wspinaczki z górną asekuracją bądź 2 z 4 dni przewidzianych programem kursu na drogach ubezpieczonych.

 

kurs wspinaczki skalnej na Kalymnos

Spragnionych słońca słońca i morskiej bryzy zapraszamy na jedyny taki kurs na greckiej wyspie Kalymnos...

 

 

kurs wspinaczki skalnej techniką hakową

Po wstepnej przygodzie ze skałą mamy coś również dla "hakmenów". Jeżeli w swoich planach mamy wielodniowe batalie w wielkich ścianach, być może zainteresuje Was ten kurs...

 

 

Zapraszamy wszystkich młodych duchem do radosnego i bezpiecznego wspinania.

Krzysztof Treter
Wstecz  AKTUALNOŚĆI
 
2006 © Agencja Trekking Sport :: tel.: +48 (34) 365 24 04; +48 601 09 72 55
 
 

Tablice Gabloty sekretarki szkolenia Tworzenie stron Warszawa łóżka do masażu smiechowo.lapy.pl/?t